Dodatkowe informacje

kontener na gruz

Często zadawane pytania

W ofercie współpracy znajdziesz zarówno podstawienie pod wskazany adres konkretnego dnia w ustalonych godzinach (tutaj bardzo ważny jest fakt, że zawsze umawiamy się w przedziałach godzinowych – nigdy na konkretne godziny, kierowcy jeżdżą od godziny 7 rano do 16) oraz tak samo terminowe odebranie pełnego kontenera, aby nie zabierał niepotrzebnie zbyt długo przestrzeni miejskiej. Z naszą pomocą możesz pozbyć się głównie gruzu, ziemi innych odpadów, ale przyjmujemy również papę, opady zielone – gałęzie, drzewa, trawę, liście, które powstają przy corocznych, niezbędnych dla efektownego wygładu ogrodu pracach, wełnę szklaną oraz wełnę mineralną, a także wielkogabarytowe śmieci, których nie jesteś w stanie pozbyć się w żaden inny sposób, a więc na przykład meble, czy zalegające w piwnicy stare opony (w małych ilościach).

Cena naszych usług zawsze uzależniona jest od kilku czynników. Najważniejszym czynnikiem decydującym o kształcie ostatecznej ceny jest wielkość kontenera oraz czasu, na jaki ma być on podstawiony pod określonym adresem, typ odpadów, które będą wrzucane do kontenera oraz lokalizacja (inna cena za ten sam kontener jest w Szczecinie, a inna np. w Policach). Cenę będą również kształtować ewentualne dodatkowe usługi, na jakie się zdecydujesz, a więc na przykład podstawienie kontenera na szybki załadunek śmieci, gdzie czas usługi jest przewidziany na około trzydzieści do sześćdziesięciu minut, co szczególnie wskazane jest w miejscach uniemożliwiających długie przebywanie kontenera w przestrzeni miejskiej. Taki załadunek eliminuję potrzebę posiadania pozwolenia na zajęcie pasa ruchu. Inną dodatkowo płatną propozycją jest podstawienie i odebranie kontenera tego samego dnia, jeśli kontener może stać na ulicy, a tobie zależy na dostatecznie szybkim załatwieniu sprawy. Kontener możesz również wypożyczyć długoterminowo i wtedy cena zawsze ustalana jest indywidualnie po uprzedniej rozmowie z przedstawicielem firmy i wybraniu najkorzystniejszej dla ciebie oferty.

  • Kontener KP2 oraz KP3 w typie mulda, których pojemność wynosi 2 lub 3 metry sześcienne
  • Kontener KP5, którego wymiary to 3,4 x 1,7x 0,7 m;
  • Kontener KP8, którego wymiary to 3,4 x 1,7 x 1,3 m;
  • Kontener KP10, którego wymiary to 3,4 x 1,7 x 1,6 m;
  • Kontener KP15, którego wymiary to 3,8 x 2,3 x 1,7 m;
  • Kontener KP34, którego wymiary to 6,4 x 2,5 x 2 m;

Poza Szczecinem kontenery na gruz i śmieci dostarczamy do kilkudziesięciu miejscowości zlokalizowanych w niedalekiej odległości od miasta. Kontener możemy dostarczyć do takich miejscowości jak: Bezrzecze, Goleniów, Gryfino, Police, Przecław, Stargard, Kołbacz, Mierzyn i inne. Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty to zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowany? Zadzwoń do nas i złóż zamówienie