Nasze kontenery

Zobacz nasze kontenery dostępne na terenie Szczecina

Kontener na gruz i na inne odpady

Wynajem kontenera to chyba jeden z najlepszych i najłatwiejszych sposobów na pozbycie się śmieci. Musimy bowiem być świadomi faktu, że nie wszystkie odpady możemy wyrzucić do śmietników stojących pod naszym blokiem czy domem. Śmieci nie możemy także wywieźć do lasu, gdyż zatruwamy w ten sposób środowisko. Po drugie, jest to także zwyczajnie zabronione prawem i zagrożone karą finansową. Wszelkie odpady budowlane takie jak gruz, odpady zielone z przydomowego ogródka, stare meble czy złom musimy na własną rękę dostarczyć do miejsca utylizacji odpadów. O ile mniejsza ilość nie będzie problemem, o tyle ilość, którą zgromadzimy nawet po małym remoncie może okazać się problemem nie do pokonania. Dlatego właśnie nasza firma wychodzi naprzeciw takim problemom i oferuje usługę wynajmu kontenerów do wywozu gruzu i innych odpadów.

kontener na gruz
wywoz gruzu w szczecinie

Jeśli jesteśmy osobami prywatnymi i planujemy niewielki remont mieszkania, albo chcemy wyrzucić stare meble i gromadzone latami śmieci z garażu lub kiedy prowadzimy firmę budowlaną i każdego dnia generujemy spore ilości odpadów budowlanych- zawsze w takiej sytuacji powinniśmy pomyśleć o wynajęciu odpowiedniego kontenera. Dzięki temu będziemy mogli bezzwłocznie wyrzucać wszystkie odpady do właściwego pojemnika. W ten sposób unikniemy późniejszych problemów z ponowną segregacją, która dodatkowo zajmie nasz cenny czas.

W naszej ofercie znajdują się kontenery wszelkich niezbędnych rozmiarów. Dzięki temu możemy idealnie dopasować wielkość kontenera do ilości oraz rodzaju odpadów, które mają zostać zutylizowane. To co łączy wszystkie nasze kontenery, to fakt, że wykonane są z najwyższej jakości materiałów – pięciomilimetrowa blacha na dnie, trzymilimetrowa blacha na ścianach muldy oraz dodatkowo dno chronione przez warstwę poliuretanu. Wszystko po to aby móc składować w nich wszelkie odpady oraz umożliwić bezpieczny i szybki transport nawet najcięższych i wielkogabarytowych przedmiotów. Dodatkowo, w zależności od miejsca, w którym ma stanąć kontener wybieramy wersję otwartą bądź z zamykaną klapą. Dodatkowo również te odkryte wyposażone są w specjalne śruby, które umożliwiają nam zamocowanie na nich plandeki, która nie tylko chroni przed czynnikami zewnętrznymi ale również gwarantuje, że gromadzone śmieci nie będą zaśmiecały naszej posesji.

worki z gruzem
szczecin kontener

Zanim jednak zdecydujemy się na wybór konkretnego kontenera, musimy zastanowić się nad tym co i w jakiej ilości chcemy wyrzucić. Powinniśmy także przemyśleć gdzie taki kontener postawimy. Może bowiem okazać się, że nie będziemy mieli miejsca na postawienie największego kontenera. Kiedy zarządzamy firmą budowlaną, z kolei może okazać się, że bardziej racjonalne jest wynajęcie kilku mniejszych kontenerów i rozstawienie ich w strategicznych punktach na placu budowy, aniżeli wynajem jednego dużego, do którego dostęp będzie utrudniony z odległych miejsc budowy. O przewadze mniejszych kontenerów nad dużymi często decydują także walory estetyczne, kompaktowość i niechęć przed zajęciem całej wolnej powierzchni na posesji.

Wymiary kontenerów

W ofercie znajdziesz różne wielkości kontenerów, możesz wybrać dowolny z nich, a my przywieziemy go do ciebie we wskazanym dniu oraz o wskazanej przez ciebie godzinie. Posiadamy zarówno małe kontenery na gruz jak i te duże. Firma oferuje między innymi:

  • Kontener KP2 typu mulda, o pojemności około 2 [ m];
  • Kontener KP5 o dokładnych wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ]
  • Kontener KP7 o wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]
materialy budowlane szczecin

Zawsze, kiedy pierwszy raz decydujemy się na wynajem kontenera dobrze jest skonsultować się z  doświadczonym przedstawicielem naszej firmy. Pomoże on nam dopasować kontenery do indywidualnych potrzeb. W ten sposób będziemy mieli pewność, że wybierzemy rozmiar kontenera idealnie dopasowany do ilości wyrzucanych odpadów oraz do ich rodzaju. Dodatkowo ustalimy także kiedy kontener ma zostać podstawiony oraz po jakim czasie ma zostać zabrany. Może okazać się też, że potrzebne jest nam cykliczne opróżnianie kontenera. Możemy bowiem zdecydować się na wynajem kontenera na krótki termin albo też wynająć kontener na śmieci na dłuższy okres czasu. Z kolei kiedy potrzebujemy tylko jednorazowej usługi wywozu gruzu, śmieci , złomu itp. i mamy już wszystko przygotowane, możemy zamówić jednorazowy wywóz odpadów – wtedy na załadunek mamy od 30 do 60 minut.

Zainteresowany? Zadzwoń do nas i złóż zamówienie